carminic بازار تجارت محصولات خبرنگار

carminic: بازار تجارت محصولات خبرنگار کشاورزی اقتصادی خانوارها کالای اساسی

گت بلاگز اخبار بین الملل آنها بیمارند و می‌توانند جنگ راه بیندازند / انتقاد تند ترامپ از رسانه‌ها

رئیس‌جمهوری آمریکا مجددا رسانه‌های خبری را به باد انتقاد گرفت و با توصیف آنها به عنوان “دشمن مردم” گفت که آنها “حتی می‌توانند جنگ به راه بیندازند.” 

آنها بیمارند و می‌توانند جنگ راه بیندازند / انتقاد تند ترامپ از رسانه‌ها

انتقاد تند ترامپ از رسانه ها: آنها بیمارند و می توانند جنگ راه بیندازند

عبارات مهم : اخبار

رئیس جمهوری آمریکا مجددا رسانه های خبری را به باد انتقاد گرفت و با توصیف آنها به عنوان “دشمن مردم” گفت که آنها “حتی می توانند جنگ به راه بیندازند.”

به گزارش ایسنا، به نقل از پایگاه خبری هیل، دونالد ترامپ، مدیر جمهوری آمریکا یکشنبه در توئیت اول صبحش گفت روزنامه نگاران “عامدانه بذر بی اعتمادی و اختلاف” را در این کشور می پاشند. او ادامه داد: سازندگان اخبار جعلی از من بدشان می آید که می گویم آنها دشمن مردم هستند، تنها به این علت که می دانند حقیقت دارد. من خدمت بزرگی در حق مردم آمریکا می کنم که این مساله را توضیح می دهم. آنها عمدا بذر اختلاف و بی اعتمادی می پاشند. آنها حتی می توانند باعث جنگ شوند! آنها بسیار خطرناک و بیمار هستند!

ترامپ در طول ریاست جمهوری خود همواره پوشش منفی رسانه ها را با برچسب “اخبار جعلی” توصیف کرده هست. با این حال، او در هفته های اخیر زیاد از عبارت “دشمن مردم” استفاده می کند که موجب تنش زیاد میان خبرنگاران و دولت آمریکا می شود.

آنها بیمارند و می‌توانند جنگ راه بیندازند / انتقاد تند ترامپ از رسانه‌ها

ایوانکا ترامپ، دختر و مشاور مدیر جمهوری آمریکا اخیرا از سخنان پدرش فاصله گرفته و گفته بود به اعتقادش رسانه ها دشمن مردم نیستند. ترامپ گرچه سخنان دخترش را تایید کرد ولی گفت “اخبار جعلی” که زیاد سهم رسانه ها را به خود تخصیص داده شده است می دهند، یک دشمن هستند.

ترامپ شنبه در یک گردهمایی انتخاباتی در ایالت اوهایو گفت: “ام اس ان بی سی خیلی فاسد هست، تهوع آور هست. می خواهم بگویم که آنها بدتر از این هستند، آنها واقعا یک گروه خبری جعلی هستند. افرادی که ما عاشقشان هستیم، در حال نابود کردن جایگاه آنها هستند.” این سخنان ترامپ اشاره آشکاری به فاکس نیوز بود که گاهی ترامپ آن را مورد ستایش قرار می دهد.

رئیس‌جمهوری آمریکا مجددا رسانه‌های خبری را به باد انتقاد گرفت و با توصیف آنها به عنوان “دشمن مردم” گفت که آنها “حتی می‌توانند جنگ به راه بیندازند.” 

واژه های کلیدی: اخبار | انتقاد | آمریکا | رسانه ها | انتقاد تند | دونالد ترامپ | ریاست جمهوری | ایوانکا ترامپ

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog