carminic بازار تجارت محصولات خبرنگار

carminic: بازار تجارت محصولات خبرنگار کشاورزی اقتصادی خانوارها کالای اساسی

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی مراجع تقلید به رییس دفتر رییس‌جمهور چه گفتند؟

رئیس دفتر رئیس‌جمهوری کشورمان در جریان سفرش به قم، با شماری از مراجع عظام تقلید و نیز تولیت آستان مقدس حضرت معصومه (س) دیدارهایی جداگانه داشت.

مراجع تقلید به رییس دفتر رییس‌جمهور چه گفتند؟

مراجع تقلید به رییس دفتر رییس جمهور چه گفتند؟

عبارات مهم : مرجع تقلید

رئیس دفتر مدیر جمهوری کشورمان در جریان سفرش به قم، با شماری از مراجع عظام تقلید و نیز تولیت آستان مقدس حضرت معصومه (س) دیدارهایی جداگانه داشت.

به گزارش ایسنا، محمود واعظی، مدیر دفتر مدیر جمهوری کشورمان در ابتدای سفرش به قم به زیارت مضجع شریف کریمه اهل بیت، حضرت فاطمه معصومه(س) رفت. واعظی همچنین با حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمد سعیدی، تولیت آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه(س) دیدار کرد.

مراجع تقلید به رییس دفتر رییس‌جمهور چه گفتند؟

تولیت آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه(س) در این دیدار گفت: یکی از کارهای مهمی که امروز باید انجام دهیم، دشمن شناسی است و توصیه کلیدی دیگر این است که وحدت و انسجام داخلی بین مردم و مسئولان با یکدیگر را حفظ کرده و ارتقا دهیم.

او با اشاره به این که باید به مردم توضیح دهیم که مشکل هایی که امروز پیش روی نظام واقع شده است است در سال های اولیه انقلاب و حتی در تاریخ اسلام سابقه دارد، افزود: هنگامی که مردم ثمرات ایستادگی های گذشته در برابر مشکل ها را ببینند، زیاد امیدوار به مقاومت و ایستادگی می شوند. امروز باید بیش از گذشته بر نقاط قوت، توانمندی ها و استعدادهای داخلی تکیه کنیم و با کنار گذاشتن دعواها و اختلافات دشمن را از رسیدن به اهدافش مأیوس کنیم.

رئیس دفتر رئیس‌جمهوری کشورمان در جریان سفرش به قم، با شماری از مراجع عظام تقلید و نیز تولیت آستان مقدس حضرت معصومه (س) دیدارهایی جداگانه داشت.

آیت الله نوری همدانی نیز در دیدار مدیر دفتر مدیر جمهور با اشاره به شرایط پیش آمده به دنبال مواضع تازه دولت آمریکا و خروج از برجام، گفت: وحدت رمز پیروزی و بقای جمهوری اسلامی بوده و امروز بیش از هر وقت دیگری نیاز داریم که رابطه بین مردم با نظام و مسئولین با یکدیگر نزدیک تر و صمیمی تر باشد.

در همین حال، آیت الله مکارم شیرازی در دیدار با واعظی ضمن بیان این که نمی توان منکر شد که در همه جا و از جمله دولت ضعف هایی وجود دارد، تصریح کرد: با این اوصاف ولی در شرایط فعلی هرگونه تضعیف دولت امری کاملاً خلاف است و همه باید از دولت حمایت کرده و در زمانی که دشمن همه توان خود را به کار گرفته تا به نظام جمهوری اسلامی ضربه بزند، باید دولت را تقویت کنیم.

این مرجع عالیقدر دنیا تشیع افزود: امروز وقت تسویه حساب های شخصی و حل اختلافات انتخاباتی نیست و اگر هم دولت در جایی ضعف دارد، همه باید کمک کنیم تا این ضعف ها برطرف شود.

مراجع تقلید به رییس دفتر رییس‌جمهور چه گفتند؟

همچنین، آیت الله علوی گرگانی در دیدار مدیر دفتر مدیر جمهور گفت: در اوضاع حاضر بااهمیت ترین مسأله تقویت راه های انسجام و وحدت در داخل کشور هست؛ به گونه ای که اختلاف و افتراقی ایجاد نشود تا دشمن بتواند از آن سوءاستفاده کند.

وی تصریح کرد: باید با تأمین مطالبات و نیازهای مردم، رضایت آنها را حاصل کنیم تا به عنوان بااهمیت ترین اعتبار نظام و بااهمیت ترین رکن وحدت، همچنان حامی و اعتبار مهم نظام باشند و مسئولان نیز باید تحت نظر مقام معظم رهبری و با همدلی و هماهنگی یکدیگر، در این راستا تلاش خود را مضاعف کنند.

رئیس دفتر رئیس‌جمهوری کشورمان در جریان سفرش به قم، با شماری از مراجع عظام تقلید و نیز تولیت آستان مقدس حضرت معصومه (س) دیدارهایی جداگانه داشت.

آیت الله سبحانی نیز پنج شنبه شب در دیدار با واعظی گفت: در اوضاع جدیدی که جهت کشور پیش آمده هست، باید تلاش کنیم با حفظ وحدت مردم را بیش از پیش به آینده امیدوار کنیم که لازمه این مهم تأمین رضایت و مطالبات عامه مردم است.

این مرجع تقلید خاطرنشان کرد: ما در نظام جمهوری اسلامی همه سرنشینان یک کشتی هستیم و آینده واحدی داریم؛ لذا باید اختلاف سلایق را کنار گذاشته و اگر مسأله ای وجود دارد نیز با گفت وگو حل و فصل شود. پرسشها امروز پیش روی نظام زیاد از پرسشها سال های اول انقلاب و وقت جنگ نیس، ولی باید جهت عبور از این پرسشها سطح وحدت و همدلی بین مردم و نظام به سطح انسجام کشور در سال های اول انقلاب برسد که یک توصیه بسیار مهم در اوضاع کنونی این است که با سوءاستفاده کنندگان از اوضاع امروز و مفسدان اقتصادی برخورد قانونی قاطع داشته باشیم.

مراجع تقلید به رییس دفتر رییس‌جمهور چه گفتند؟

واعظی در این دیدار گفت: دولت همه تلاش خود را جهت برقراری ارتباط نزدیک تر با مردم و پیگیری و تأمین مطالبات آنها به کار خواهد گرفت و البته در این راستا به طور جدی نیازمند حمایت مراجع، روحانیون و حوزه های علمیه است.

واژه های کلیدی: مرجع تقلید | رییس جمهور | مراجع تقلید | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog